Licensed to University of Tampa     HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 1/3/2015 01:27 PM
                      2015 Tampa Relay Invite - 1/3/2015                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 800 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  7:59.78   14  
     1) Reh, Emily 21                   2) Santa Fe, Paty R 20            
     3) Nyman, Lovisa 20                4) Hickey, Rachel 20              
       28.57    58.37  1:28.29  1:57.87    27.02    56.97  1:27.83  1:58.55
       27.82    59.33  1:31.44  2:02.53    27.27    58.23  1:30.01  2:00.83
  2 DePauw University-IN  'A'                                   8:01.90   10  
     1) Newlon, Angela N 19             2) Weber, Emily A 21              
     3) Olson, Kirsten E 19             4) Bridges, Caroline L 21         
       26.83    56.07  1:26.11  1:56.15    26.25    56.15  1:26.92  1:57.81
       27.13    58.24  1:30.39  2:02.16    28.30  1:00.14  1:33.06  2:05.78
  3 The University of Tampa-FL  'A'                             8:08.39    8  
     1) Webb, Alexandra L 21            2) Plachy, Erin M 22              
     3) Bayes, Brit E 18                4) Murphy, Briana E 22            
       22.87    59.06  1:16.60  2:08.99    31.56    48.47  1:05.70  1:40.43
       32.68  1:13.03  1:45.71  2:17.82    27.68    58.54  1:29.81  2:01.15
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x8:23.42  
     1) Barrows, Kimmy M 19             2) Armstrong, Shannon L 21        
     3) Penrod, Elizabeth J 19          4) Dari, Hannah E 18              
       29.24  1:00.86  1:33.54  2:06.02    28.58    59.88  1:32.02  2:03.73
       27.54    58.98  1:32.88  2:06.39    28.47  1:00.98  1:34.54  2:07.28
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      8:33.32    6  
     1) Fici, Ann 18                    2) Gallagher, Kyrstin 19          
     3) Delfavero, Aimee 18             4) Buyes, Kat N 21                
       29.67  1:02.40  1:36.58  2:10.66    29.10  1:01.44  1:35.15  2:09.38
       28.09  1:00.09  1:33.11  2:05.74    29.39  1:01.77  1:34.58  2:07.54
  6 Lake Erie College-LE  'A'                                   8:44.03    4  
     1) Cizmar, Meri 19                 2) dos Santos, Vitoria I 18       
     3) Funk, Brittany 21               4) Humpe, Joie N 21               
       29.34  1:02.54  1:36.54  2:09.93    28.56  1:00.40  1:33.77  2:07.29
       29.54  1:02.36  1:37.18  2:43.25    33.99  1:09.70  1:43.54  1:43.56
  7 DePauw University-IN  'B'                                  x8:44.91  
     1) Lomasney, Maggie M 19           2) Riehle, Ellen R 19             
     3) Griesse, Amber L 20             4) Johns, Elise M 18              
       29.23  1:00.76  1:33.29  2:05.87    28.04  1:00.38  1:34.72  2:09.25
       29.48  1:03.22  1:38.25  2:14.43    28.72  1:03.54  1:39.58  2:15.36
 
Event 2  Men 800 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             7:07.28   14  
     1) Borgen, Runar 21                2) Reminger, Tommy T 19           
     3) Krell, Derek M 21               4) Parker, Jeremy W 20            
       25.05    52.27  1:19.77  1:47.27    25.49    53.11  1:21.27  1:48.71
       24.65    52.16  1:19.34  1:46.43    23.46    49.70  1:16.84  1:44.87
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  7:09.82   10  
     1) Parsons, Alan 20                2) Haghighijadid, Homayoun 21     
     3) Moller, Emil 20                 4) Trigo, Douglas W 20            
       25.51    52.40  1:19.92  1:48.56    24.58    51.81  1:19.77  1:47.41
       24.34    51.77  1:19.00  1:45.96    24.65    51.97  1:19.52  1:47.89
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x7:19.21  
     1) Orejuela, Alberto R 18          2) Duhig, Daniel R 21             
     3) Hofrichter, William J 20        4) Sprague, Zach K 21             
       24.78    51.46  1:19.32  1:47.37    24.24    51.08  1:19.96  1:48.80
       24.74    52.81  1:21.46  1:49.75    25.42    53.89  1:23.68  1:53.29
  4 Lake Erie College-LE  'A'                                   7:20.27    8  
     1) Platonov, Ilia 22               2) Krumpelman, Jordan A 20        
     3) Milinkovskyi, Yan 20            4) Cizmar, Ivan 23                
       24.55    51.02  1:17.98  1:45.76    25.78    54.62  1:24.37  1:53.97
       23.65    50.58  1:19.03  1:49.53    25.37    53.58  1:22.23  1:51.01
  5 The University of Tampa-FL  'C'                            x7:29.28  
     1) Lehan, Matt J 18                2) Clemens, Clayton P 21          
     3) Kilpatrick, Kameron B 22        4) Cassidy, Jack R 18             
       25.99    54.43  1:22.85  1:51.55    25.33    53.34  1:22.72  1:51.19
       25.12    53.48  1:22.48  1:51.69    25.89    54.75  1:24.67  1:54.85
  6 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x7:34.06  
     1) Kron, Markus 20                 2) Magalhaes Da Silva, Marcus V 18
     3) Sportello, Vinicius F 20        4) Uranga, Raul 21                
       26.09    54.07  1:21.81  1:50.84    25.42    54.04  1:23.58  1:52.75
       26.86    56.86  1:27.19  1:56.42    25.93    53.79  1:24.04  1:54.05
  7 Suny New Paltz-AD  'A'                                      7:43.47    6  
     1) Koenig, William C 21            2) Spader, Jack 21                
     3) Newman, Tyler E 18              4) Cahn, Robert 19                
       25.25    54.65  1:24.86  1:55.51    25.74    54.32  1:23.77  1:53.33
       25.19    54.61  1:26.35  1:57.71    25.68    55.39  1:26.17  1:56.92
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x8:17.53  
     1) Piliero, Marc P 18              2) Whittico, Thomas H 18          
     3) Finn, Brandon 20                4) Mattei, Vincent P 18           
       27.16    57.70  1:29.43  2:01.23    26.85    56.73  1:27.60  1:58.58
       27.19    58.54  1:31.61  2:05.04    30.71  1:04.67  1:39.03  2:12.68
 
Event 3  Women 400 Yard Butterfly Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             4:07.86   14  
     1) Venice, Charissa L 19           2) Chandler, Allison V 18         
     3) North, Jesse C 20               4) Grams, Emily C 22              
       29.57  1:03.85    29.48  1:02.88    28.91  1:00.90    27.58  1:00.23
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:09.55   10  
     1) Bosserhoff, Sophie 19           2) Kleischmann, Hanna 19          
     3) Lukasik, Jacqueline 18          4) Simsek, Helina 19              
       29.26  1:03.29    28.88  1:03.21    28.57  1:02.39    27.95  1:00.66
  3 DePauw University-IN  'A'                                   4:11.98    8  
     1) Newlon, Angela N 19             2) Fritsch, Jamie L 20            
     3) Cullen, Jeanne M 18             4) Graves, Morgan R 21            
       28.33  1:00.56    29.39  1:02.96    30.87  1:05.50    29.06  1:02.96
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:13.35  
     1) Barton, Marisa E 19             2) Dunham, Paige N 18             
     3) Lassley, Abbey M 19             4) Corgel, Isabelle C 18          
       27.61    59.45    28.64  1:02.72    29.40  1:04.52    30.80  1:06.66
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:17.69    6  
     1) Heaton, Maggie L 20             2) Kallansrude, Kimberly L 20     
     3) Graffin, Ella J 20              4) McCulloch, Molly L 18          
       29.66  1:03.66    30.02  1:04.93    29.95  1:05.71    28.11  1:03.39
  6 DePauw University-IN  'B'                                  x4:37.18  
     1) Ward, Emily J 20                2) Dattilio, Danielle L 20        
     3) Johnson, Laurel E 20            4) Lomasney, Maggie M 19          
       32.04                               32.90                           
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:48.90  
     1) Papetti, Zoe 20                 2) Ansman, Mary J 20              
     3) Marsiello, Lauren T 19          4) Massena, Kayla 17              
       31.11  1:10.34    31.24  1:08.43    33.33  1:12.80    35.16  1:17.33
 
Event 4  Men 400 Yard Butterfly Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:31.17   14  
     1) Hranac, Zane M 21               2) Freudiger, Kyle R 21           
     3) Sprague, Zach K 21              4) Borgen, Runar 21               
       24.77    52.21    24.49    53.32    25.31    54.76    23.60    50.88
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:31.29   10  
     1) Schulz, Denis 22                2) Kotevski, Alexander P 20       
     3) Haghighijadid, Homayoun 21      4) Moller, Emil 20                
       24.15    52.91             53.18    24.42    52.75    24.06    52.45
  3 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:37.89  
     1) Strand, Ludvig 20               2) Larsen, Christian J 22         
     3) Poss, Wesley 21                 4) Dos Santos, Eduardo 19         
       25.70    54.97    25.18    55.70    24.52    53.29    24.41    53.93
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:44.25  
     1) Polys, Conrad P 19              2) Diaz, Javier C 20              
     3) Zazzo, Connor A 19              4) Reminger, Tommy T 19           
       26.83    56.26    26.23    56.75    25.78    55.64    26.33    55.60
  5 The University of Tampa-FL  'C'                            x3:46.76  
     1) Stoski, Nicholas A 19           2) Gullage, Parker p 19           
     3) Cooney, Kevin R 19              4) Orejuela, Alberto R 18         
       27.25    57.93    25.99    56.21    25.70    56.27    25.93    56.35
  6 Suny New Paltz-AD  'A'                                      3:57.54    8  
     1) Cooke, Ethan 20                 2) Treadwell, Caleb 17            
     3) Anderson, Tom 20                4) Zenir, Luke M 19               
       26.94    58.44    27.32  1:00.59    26.76    59.32    27.49    59.19
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:10.28  
     1) Wills, Nick A 18                2) Pinsky, Brett H 18             
     3) Buyes, Justin T 18              4) Canavan, Matt 19               
       28.47  1:00.39    28.82  1:03.91    28.34  1:00.61    29.84  1:05.37
 
Event 5  Women 400 Yard Breaststroke Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:43.15   14  
     1) Greevelink, Genna 19            2) Derr, Kelly 20                 
     3) Chin, Rejan E 21                4) Small, Danielle L 19           
       33.91  1:11.82    33.35  1:11.35    32.15  1:09.38    33.08  1:10.60
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             4:47.23   10  
     1) Fox, Page M 18                  2) Penrod, Elizabeth J 19         
     3) Tan, Emily A 21                 4) Johnson, Ellie M 20            
       33.94  1:11.65    33.03  1:11.08    32.91  1:11.08    33.95  1:13.42
  3 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:49.55    8  
     1) Granan, Samantha L 21           2) Joseph, Megan P 18             
     3) Vermeersch, Krista A 20         4) Stewart, Colleen M 21          
       34.05  1:12.22    33.75  1:11.96    33.54  1:12.35    33.70  1:13.02
  4 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x4:50.98  
     1) Kleischmann, Hanna 19           2) Santa Fe, Paty R 20            
     3) Carbonari, Marina 19            4) Jones, Brianne M 22            
       34.53  1:12.05    32.66  1:09.37    35.48  1:15.72    35.01  1:13.84
  5 The University of Tampa-FL  'B'                            x5:00.08  
     1) Webb, Alexandra L 21            2) Koda, Nicole L 19              
     3) Barrows, Kimmy M 19             4) Venice, Charissa L 19          
       34.64  1:12.75    34.29  1:13.41    36.17  1:17.60    35.97  1:16.32
  6 DePauw University-IN  'A'                                   5:06.42    6  
     1) Zerbini, Dana M 21              2) Fritsch, Jamie L 20            
     3) Bridges, Caroline L 21          4) Graves, Morgan R 21            
       34.72  1:14.65    35.20  1:15.05    35.93  1:19.21    36.49  1:17.51
  7 DePauw University-IN  'B'                                  x5:13.00  
     1) Graves, Annie J 19              2) Bader, Sam J 19                
     3) Hall, Cory V 21                 4) Ward, Emily J 20               
       35.21  1:14.39    37.88  1:21.39    38.04  1:21.01    36.32  1:16.21
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x5:13.69  
     1) Lynch, Amanda 21                2) Schools, Sierra L 20           
     3) Kallansrude, Kaitlyn S 18       4) Fici, Ann 18                   
       37.93  1:19.71    36.12  1:17.48    37.02  1:18.83    36.33  1:17.67
 
Event 6  Men 400 Yard Breaststroke Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:54.59   14  
     1) Feigl, Tobias 21                2) Pone, Kristofers 21            
     3) Strand, Ludvig 20               4) Jansson, Anton F 22            
       26.98    57.57    27.30    59.57    26.98    58.23    27.44    59.22
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             4:01.90   10  
     1) Clemens, Clayton P 21           2) Duhig, Daniel R 21             
     3) Stoski, Nicholas A 19           4) Chocko, Greg M 19              
       27.53    59.10    27.75  1:00.13    28.43  1:01.44    28.55  1:01.23
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:14.93  
     1) Cicchini, Robert D 22           2) Lind, Wesley S 22              
     3) Parker, Jeremy W 20             4) Diaz, Javier C 20              
       29.65  1:02.84    31.25  1:06.87    28.54  1:00.77    29.83  1:04.45
  4 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x4:22.21  
     1) Meggiato Pereira, Helio 18      2) Poss, Wesley 21                
     3) Dos Santos, Eduardo 19          4) Sportello, Vinicius F 20       
       30.01  1:04.22    30.74  1:05.85    30.73  1:11.61    26.14  1:00.53
  5 The University of Tampa-FL  'C'                            x4:25.04  
     1) Cassidy, Jack R 18              2) Hofrichter, William J 20       
     3) Hranac, Zane M 21               4) Polys, Conrad P 19             
       31.28  1:06.47    30.07  1:04.84    29.15  1:01.84    33.73  1:11.89
  6 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:25.09    8  
     1) Lindgren, Ryan M 19             2) Alfultis, Matt 19              
     3) Duell, Colin 18                 4) Gurskiy, Vitaut 18             
       30.30  1:05.17    30.45  1:07.49    30.75  1:05.97    30.29  1:06.46
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:49.36  
     1) Zenir, Luke M 19                2) Anderson, Tom 20               
     3) Plante, Chad L 18               4) Hunt, Jordan 17                
       34.91  1:14.67    34.01  1:12.59    30.35  1:07.57    34.22  1:14.53
 
Event 7  Women 400 Yard Backstroke Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 DePauw University-IN  'A'                                   4:10.37   14  
     1) Haynes, Emma C 21               2) Horne, Erin N 20               
     3) Olson, Kirsten E 19             4) Graves, Annie J 19             
       31.16  1:05.31    29.67  1:02.98    29.32  1:01.31    29.50  1:00.77
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             4:10.90   10  
     1) Bayes, Catherine R 18           2) Chandler, Allison V 18         
     3) Lassley, Abbey M 19             4) Corgel, Isabelle C 18          
       30.56  1:03.23    29.76  1:01.85    29.90  1:03.44    29.97  1:02.38
  3 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:12.32    8  
     1) Hickey, Rachel 20               2) Pangilinan, Ashleigh T 18      
     3) Righult, Angelina 20            4) Carbonari, Marina 19           
       30.71  1:02.70    29.54  1:01.61    30.26  1:04.63    30.01  1:03.38
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:15.73  
     1) Markle, Courtney p 19           2) Dunham, Paige N 18             
     3) Johnson, Ellie M 20             4) Webb, Alexandra L 21           
       31.48  1:05.35    29.87  1:03.20    30.78  1:05.77    29.15  1:01.41
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:24.08    6  
     1) O'Connor, Casey 19              2) Feminella, Lindsay M 18        
     3) Griger, Cassidy 20              4) Graffin, Ella J 20             
       31.11  1:04.43    32.02  1:07.63    30.75  1:04.99    31.73  1:07.03
  6 DePauw University-IN  'B'                                  x4:40.24  
     1) Dattilio, Danielle L 20         2) Bader, Sam J 19                
     3) Graham, Elizabeth G 18          4) Johns, Elise M 18              
       34.73  1:13.29    29.39  1:06.50    32.02                           
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:49.26  
     1) Marsiello, Lauren T 19          2) Roche, Bridget M 18            
     3) Cavanaugh, Katherine 18         4) Massena, Kayla 17              
       36.47  1:15.06    33.15  1:10.12    34.08  1:11.73    34.36  1:12.35
 
Event 8  Men 400 Yard Backstroke Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:38.97   14  
     1) Pone, Kristofers 21             2) Zedendahl, Oscar 19            
     3) Moller, Emil 20                 4) Schulz, Denis 22               
       27.39    57.28    25.62    54.36    26.62    54.67    24.62    52.66
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             3:40.15   10  
     1) Borgen, Runar 21                2) Kilpatrick, Kameron B 22       
     3) Gullage, Parker p 19            4) Lehan, Matt J 18               
       27.21    55.92    25.56    54.19    25.97    55.04    26.06    55.00
  3 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:50.53  
     1) Uranga, Raul 21                 2) Moore, Donald C 18             
     3) Hendrich, Kyle T 19             4) Parsons, Alan 20               
       27.50    56.09    28.20    59.62    27.75    58.89    26.16    55.93
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:51.03  
     1) Krell, Derek M 21               2) Cicchini, Robert D 22          
     3) Reminger, Tommy T 19            4) Hranac, Zane M 21              
       28.34    58.60    26.62    56.56    29.42  1:01.85    25.36    54.02
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:06.30    8  
     1) Koenig, William C 21            2) Treadwell, Caleb 17            
     3) Piliero, Marc P 18              4) Spader, Jack 21                
       28.21    57.83    30.84  1:06.24    28.04  1:00.59    28.56  1:01.64
  6 The University of Tampa-FL  'C'                            x4:07.53  
     1) Cooney, Kevin R 19              2) Sprague, Zach K 21             
     3) Zazzo, Connor A 19              4) Stoski, Nicholas A 19          
       30.63  1:00.87    28.54  1:00.36    28.18  1:00.87    30.54  1:05.43
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:23.56  
     1) Plante, Chad L 18               2) Canavan, Matt 19               
     3) Whittico, Thomas H 18           4) Newman, Tyler E 18             
       32.02  1:06.70    33.22  1:09.33    31.42  1:06.07    28.56  1:01.46
 
Event 9  Women 500 Yard Crescendo Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             4:46.76   14  
     1) Barton, Marisa E 19             2) Plachy, Erin M 22              
     3) Murphy, Briana E 22             4) Bayes, Brit E 18               
       24.61    25.60    29.10    26.90    29.93    30.80    27.64    30.62
       30.69    30.87                                                      
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:48.05   10  
     1) Jones, Brianne M 22             2) Reh, Emily 21                  
     3) Nyman, Lovisa 20                4) Santa Fe, Paty R 20            
       26.10    25.24    27.48    27.68    30.97    31.17    27.21    30.01
       31.25    30.94                                                      
  3 DePauw University-IN  'A'                                   4:55.96    8  
     1) Riehle, Ellen R 19              2) Bridges, Caroline L 21         
     3) Weber, Emily A 21               4) Horne, Erin N 20               
       26.00    27.32    43.70    44.97                      28.20    31.25
       32.14    31.82                                                      
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x5:04.65  
     1) Tan, Emily A 21                 2) Fox, Page M 18                 
     3) Dari, Hannah E 18               4) Armstrong, Shannon L 21        
       26.27    27.04    30.14    29.31    33.12    32.39    28.86    31.97
       32.81    32.74                                                      
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      5:06.39    6  
     1) McCulloch, Molly L 18           2) Joseph, Megan P 18             
     3) Delfavero, Aimee 18             4) Buyes, Kat N 21                
       26.60    27.70    30.40    28.98    32.26    31.91    29.29    32.45
       33.32    33.48                                                      
  6 Lake Erie College-LE  'A'                                   5:18.25    4  
     1) Humpe, Joie N 21                2) Funk, Brittany 21              
     3) Cizmar, Meri 19                 4) dos Santos, Vitoria I 18       
       28.61    29.99    33.12    28.86    34.04    33.86    29.18    32.43
       34.47    33.69                                                      
  7 DePauw University-IN  'B'                                  x5:27.06  
     1) Zerbini, Dana M 21              2) Haynes, Emma C 21              
     3) Griesse, Amber L 20             4) Johnson, Laurel E 20           
       28.11    29.26    41.27    22.46    34.23    33.82    30.65    34.92
       36.32    36.02                                                      
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x5:36.55  
     1) Senglaub, Alex E 20             2) Cavanaugh, Katherine 18        
     3) Roche, Bridget M 18             4) Cummings, Rachael F 21         
       28.05    32.29    35.82    31.55    35.23    36.56    31.27    34.78
       35.47    35.53                                                      
 
Event 10  Men 500 Yard Crescendo Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:15.28   14  
     1) Feigl, Tobias 21                2) Jansson, Anton F 22            
     3) Trigo, Douglas W 20             4) Parsons, Alan 20               
       21.78    23.10    25.68    23.87    26.18    25.84    24.38    27.84
       28.18    28.43                                                      
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             4:22.45   10  
     1) Lehan, Matt J 18                2) Parker, Jeremy W 20            
     3) Krell, Derek M 21               4) Reminger, Tommy T 19           
       23.78    21.47    24.55    23.92    26.47    28.06    26.12    28.83
       29.56    29.69                                                      
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:22.92  
     1) Duhig, Daniel R 21              2) Freudiger, Kyle R 21           
     3) Orejuela, Alberto R 18          4) Hofrichter, William J 20       
       22.52    23.86    26.16    24.65    27.74    28.23    25.10    28.26
       28.75    27.65                                                      
  4 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x4:23.11  
     1) Hendrich, Kyle T 19             2) Conner, Justin 19              
     3) Christerson, Per R 19           4) Haghighijadid, Homayoun 21     
       23.25    23.77    27.09    25.84    27.69    28.64    24.56    26.96
       27.81    27.50                                                      
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:37.06    8  
     1) Finn, Brandon 20                2) Lindgren, Ryan M 19            
     3) Newman, Tyler E 18              4) Spader, Jack 21                
       23.65    24.68    27.72    26.02    30.21    31.32    25.54    28.78
       30.04    29.10                                                      
  6 The University of Tampa-FL  'C'                            x4:37.49  
     1) Cooney, Kevin R 19              2) Zazzo, Connor A 19             
     3) Polys, Conrad P 19              4) Cassidy, Jack R 18             
       24.30    25.30    28.24    25.53    29.02    29.67    26.36    29.32
       30.44    29.31                                                      
  7 Lake Erie College-LE  'A'                                   4:48.88    6  
     1) Garcia, Nicholas 22             2) Brown, Kaleb J 19              
     3) Bolda, Danny D 20               4) Krumpelman, Jordan A 20        
       24.07    23.55    27.42    27.88    31.65    31.11    27.30    32.24
       32.59    31.07                                                      
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:58.44  
     1) Robinson, Jake 17               2) Mattei, Vincent P 18           
     3) Czerwinski, Jay L 18            4) Pinsky, Brett H 18             
       24.91    28.12    31.06    26.91    30.18    30.48    27.73    32.45
       33.63    32.97                                                      
 
Event 11  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:08.70   14  
     1) Hickey, Rachel 20               2) Greevelink, Genna 19           
     3) Simsek, Helina 19               4) Reh, Emily 21                  
       30.32  1:01.93    32.65  1:10.56    27.93  1:00.14    26.66    56.07
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             4:13.02   10  
     1) Chandler, Allison V 18          2) Penrod, Elizabeth J 19         
     3) Grams, Emily C 22               4) Bayes, Catherine R 18          
       31.15  1:03.33    33.88  1:11.68    27.29  1:09.97    17.29    48.04
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:15.97  
     1) Lassley, Abbey M 19             2) Koda, Nicole L 19              
     3) North, Jesse C 20               4) Markle, Courtney p 19          
       31.07  1:04.36    34.14  1:13.22    28.85  1:01.07    27.34    57.32
  4 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:17.66    8  
     1) O'Connor, Casey 19              2) Granan, Samantha L 21          
     3) Heaton, Maggie L 20             4) Griger, Cassidy 20             
       31.57  1:05.48    33.26  1:11.37    29.46  1:03.27    27.07    57.54
  5 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x4:19.02  
     1) Carbonari, Marina 19            2) Derr, Kelly 20                 
     3) Lukasik, Jacqueline 18          4) Jones, Brianne M 22            
       31.99  1:05.14    33.60  1:12.06    29.25  1:03.55    28.31    58.27
  6 DePauw University-IN  'A'                                   4:20.84    6  
     1) Graves, Annie J 19              2) Zerbini, Dana M 21             
     3) Graves, Morgan R 21             4) Lomasney, Maggie M 19          
       31.65  1:04.43    35.24  1:13.96    29.27  1:03.83    27.66    58.62
  7 DePauw University-IN  'B'                                  x4:24.77  
     1) Haynes, Emma C 21               2) Fritsch, Jamie L 20            
     3) Ward, Emily J 20                4) Bader, Sam J 19                
       31.13  1:04.75    34.56  1:14.22    30.47  1:05.98    27.13    59.82
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:29.71  
     1) Feminella, Lindsay M 18         2) Stewart, Colleen M 21          
     3) Kallansrude, Kimberly L 20      4) Gallagher, Kyrstin 19          
       34.57  1:10.30    34.12  1:13.76    30.29  1:05.40    28.87  1:00.25
  9 Lake Erie College-LE  'A'                                   4:33.12    4  
     1) Cizmar, Meri 19                 2) Humpe, Joie N 21               
     3) Funk, Brittany 21               4) dos Santos, Vitoria I 18       
       30.49  1:01.93    39.23  1:23.13    31.88  1:08.67    27.88    59.39
 
Event 12  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:30.14   14  
     1) Borgen, Runar 21                2) Clemens, Clayton P 21          
     3) Hranac, Zane M 21               4) Parker, Jeremy W 20            
       26.38    54.10    26.67    57.98    23.76    50.98    21.61    47.08
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:35.72   10  
     1) Pone, Kristofers 21             2) Feigl, Tobias 21               
     3) Schulz, Denis 22                4) Jansson, Anton F 22            
       26.81    54.61    27.60    57.81    24.86    53.65    23.35    49.65
  3 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:37.78  
     1) Zedendahl, Oscar 19             2) Strand, Ludvig 20              
     3) Kotevski, Alexander P 20        4) Larsen, Christian J 22         
       27.30    56.52    27.17    58.94    24.12    53.77    22.83    48.55
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:45.56  
     1) Kilpatrick, Kameron B 22        2) Chocko, Greg M 19              
     3) Freudiger, Kyle R 21            4) Polys, Conrad P 19             
       27.09    55.77    29.13  1:01.94    25.45    55.18    24.79    52.67
  5 Lake Erie College-LE  'A'                                   3:48.65    8  
     1) Cizmar, Ivan 23                 2) Platonov, Ilia 22              
     3) Milinkovskyi, Yan 20            4) Brown, Kaleb J 19              
       27.32    55.85    28.77  1:01.45    26.90    57.86    24.60    53.49
  6 The University of Tampa-FL  'C'                            x3:52.02  
     1) Gullage, Parker p 19            2) Lind, Wesley S 22              
     3) Sprague, Zach K 21              4) Orejuela, Alberto R 18         
       28.87    58.93    30.52  1:06.68    25.35    55.69    23.83    50.72
  7 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:07.83    6  
     1) Piliero, Marc P 18              2) Gurskiy, Vitaut 18             
     3) Treadwell, Caleb 17             4) Cooke, Ethan 20                
       30.73  1:03.75    30.99  1:07.55    29.35  1:04.01    24.34    52.52
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:10.76  
     1) Plante, Chad L 18               2) Alfultis, Matt 19              
     3) Duell, Colin 18                 4) Robinson, Jake 17              
       32.67  1:07.42    31.91  1:08.92    28.25  1:00.78    25.73    53.64
 
Event 13  Women 8x50 Yard 8 X 50 Free Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:25.78   14  
     1) Plachy, Erin M 22               2) Barton, Marisa E 19            
     3) Fox, Page M 18                  4) Grams, Emily C 22              
       25.65    24.39    25.22    25.26    25.39    26.79    27.50    25.58
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:29.15   10  
     1) Righult, Angelina 20            2) Lukasik, Jacqueline 18         
     3) Bosserhoff, Sophie 19           4) Small, Danielle L 19           
       26.55    25.95    25.15    26.94    26.44    27.19    25.74    25.19
  3 DePauw University-IN  'A'                                   3:29.31    8  
     1) Bader, Sam J 19                 2) Bridges, Caroline L 21         
     3) Weber, Emily A 21               4) Graves, Annie J 19             
       27.53    26.32    25.11    26.90    25.62    27.08    25.55    25.20
  4 Suny New Paltz-AD  'A'                                      3:33.39    6  
     1) McCulloch, Molly L 18           2) Joseph, Megan P 18             
     3) Graffin, Ella J 20              4) Vermeersch, Krista A 20        
       27.20    27.03    26.10    25.93    26.03    27.44    27.42    26.24
  5 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:37.29  
     1) Dari, Hannah E 18               2) Dunham, Paige N 18             
     3) Johnson, Ellie M 20             4) Koda, Nicole L 19              
       27.07    26.89    28.22    27.20    26.69    27.09    26.48    27.65
  6 DePauw University-IN  'B'                                  x3:51.15  
     1) Johnson, Laurel E 20            2) Johns, Elise M 18              
     3) Zerbini, Dana M 21              4) Hall, Cory V 21                
       28.76                      31.26                      29.39    27.88
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x3:57.21  
     1) Massena, Kayla 17               2) Lynch, Amanda 21               
     3) Senglaub, Alex E 20             4) Schools, Sierra L 20           
       29.08    37.26    21.08    29.73    31.35    31.14    28.34    29.23
 
Event 14  Men 8x50 Yard 8 X 50 Free Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 Limestone Swimming-SC  'A'                                  2:56.76   14  
     1) Feigl, Tobias 21                2) Strand, Ludvig 20              
     3) Meggiato Pereira, Helio 18      4) Pone, Kristofers 21            
       21.99    22.41    22.51    22.17    22.56    21.72    21.63    21.77
  2 The University of Tampa-FL  'A'                             2:58.25   10  
     1) Lehan, Matt J 18                2) Parker, Jeremy W 20            
     3) Krell, Derek M 21               4) Duhig, Daniel R 21             
       23.40    20.89    21.60    21.70    22.63    22.73    22.34    22.96
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:08.13  
     1) Cassidy, Jack R 18              2) Chocko, Greg M 19              
     3) Cicchini, Robert D 22           4) Zazzo, Connor A 19             
       24.44    23.39    23.63    23.59    23.70    23.24    23.22    22.92
  4 Suny New Paltz-AD  'A'                                      3:08.54    8  
     1) Finn, Brandon 20                2) Cooke, Ethan 20                
     3) Lindgren, Ryan M 19             4) Treadwell, Caleb 17            
       23.86    23.60    23.79    24.41    23.60    23.48    24.26    21.54
  5 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x3:24.35  
     1) Gurskiy, Vitaut 18              2) Wills, Nick A 18               
     3) Duell, Colin 18                 4) Canavan, Matt 19               
       25.20    24.74    25.71    25.86    25.58    25.30    25.60    26.36
 
Event 15  Women 3x166 Yard SNARF Relay Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             5:35.91   14  
     1) Bayes, Brit E 18                2) Murphy, Briana E 22            
     3) Armstrong, Shannon L 21         4)                                
       30.09    34.16    34.12    32.73    35.25    32.15    35.00    35.13
       32.65    34.63                                                      
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  5:36.87   10  
     1) Santa Fe, Paty R 20             2) Nyman, Lovisa 20               
     3) Simsek, Helina 19               4)                                
       28.66    34.39    34.45    31.23    37.63    34.73    31.56    37.97
       35.69    30.56                                                      
  3 Suny New Paltz-AD  'A'                                      5:50.16    8  
     1) Griger, Cassidy 20              2) Buyes, Kat N 21                
     3) Fici, Ann 18                    4)                                
       30.50    36.57    35.24    36.10    34.49    35.23    38.88    36.30
       34.54    32.31                                                      
  4 DePauw University-IN  'A'                                   5:54.95    6  
     1) Weber, Emily A 21               2) Lomasney, Maggie M 19          
     3) Cullen, Jeanne M 18             4)                                
       34.34    35.34    32.85    40.14    35.29    34.66    38.61    34.13
       36.84    32.75                                                      
  5 The University of Tampa-FL  'B'                            x6:06.35  
     1) Barrows, Kimmy M 19             2) North, Jesse C 20              
     3) Corgel, Isabelle C 18           4)                                
       30.63    36.37    38.09    34.55    39.12    38.97    34.88    38.43
       40.45    34.86                                                      
  6 DePauw University-IN  'B'                                  x6:21.83  
     1) Griesse, Amber L 20             2) Johns, Elise M 18              
     3) Hall, Cory V 21                 4)                                
       35.51    38.34    38.89    38.66    38.65    39.68    39.20    38.54
       36.67    37.69                                                      
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x6:26.09  
     1) Feminella, Lindsay M 18         2) Cummings, Rachael F 21         
     3) Gallagher, Kyrstin 19           4)                                
       35.46    37.35    39.42    38.88    39.45    39.62    39.53    38.93
       39.86    37.59                                                      
 
Event 16  Men 3x166 Yard SNARF Relay Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             5:06.70   14  
     1) Reminger, Tommy T 19            2) Hofrichter, William J 20       
     3) Orejuela, Alberto R 18          4)                                
       25.72    29.03    31.40    30.81    31.62    31.38    32.34    31.28
       30.89    32.23                                                      
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  5:17.90   10  
     1) Magalhaes Da Silva, Marcus V 18 2) Sportello, Vinicius F 20       
     3) Kron, Markus 20                 4)                                
       28.05    30.58    32.87    33.23    30.18    34.89    31.96    31.37
       32.83    31.94                                                      
  3 The University of Tampa-FL  'B'                            x5:29.87  
     1) Cassidy, Jack R 18              2) Freudiger, Kyle R 21           
     3) Kilpatrick, Kameron B 22        4)                                
       29.61    34.31    31.51    32.25    32.97    35.99    34.04    31.71
       33.49    33.99                                                      
  4 Suny New Paltz-AD  'A'                                      5:33.77    8  
     1) Spader, Jack 21                 2) Cahn, Robert 19                
     3) Whittico, Thomas H 18           4)                                
       27.44    35.13    34.83    31.78    35.02    33.29    34.04    34.79
       33.20    34.25                                                      
  5 The University of Tampa-FL  'C'                            x5:43.67  
     1) Polys, Conrad P 19              2) Sprague, Zach K 21             
     3) Lind, Wesley S 22               4)                                
       29.18    32.47    32.16    36.86    35.72    36.02    34.58    37.97
       37.27    31.44                                                      
  6 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x5:57.26  
     1) Pinsky, Brett H 18              2) Czerwinski, Jay L 18           
     3) Buyes, Justin T 18              4)                                
       32.53    32.28    38.94    34.17    35.60    39.95    37.34    33.10
       37.58    35.77                                                      
 
Event 17  Women 400 Yard IM Relay Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 DePauw University-IN  'A'                                   4:19.30   14  
     1) Fritsch, Jamie L 20             2) Olson, Kirsten E 19            
     3) Riehle, Ellen R 19              4) Graves, Annie J 19             
       31.59  1:07.24    29.23  1:04.39    30.27  1:05.20    28.74  1:02.47
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  4:20.29   10  
     1) Hickey, Rachel 20               2) Carbonari, Marina 19           
     3) Righult, Angelina 20            4) Nyman, Lovisa 20               
       29.30  1:04.45    29.81  1:06.28    29.74  1:04.77    30.23  1:04.79
  3 The University of Tampa-FL  'A'                             4:20.91    8  
     1) Webb, Alexandra L 21            2) Johnson, Ellie M 20            
     3) Lassley, Abbey M 19             4) Penrod, Elizabeth J 19         
       29.39  1:02.97    31.41  1:07.04    29.80  1:05.39    30.13  1:05.51
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x4:30.29  
     1) Koda, Nicole L 19               2) Dunham, Paige N 18             
     3) Venice, Charissa L 19           4) Barrows, Kimmy M 19            
       31.66  1:07.38    29.71  1:07.16    30.73  1:07.20    32.09  1:08.55
  5 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:31.77    6  
     1) Heaton, Maggie L 20             2) Kallansrude, Kimberly L 20     
     3) Stewart, Colleen M 21           4) Joseph, Megan P 18             
       31.91  1:09.08    31.53  1:09.02    32.03  1:08.56    30.45  1:05.11
  6 DePauw University-IN  'B'                                  x4:41.03  
     1) Graves, Morgan R 21             2) Ward, Emily J 20               
     3) Johnson, Laurel E 20            4) Cullen, Jeanne M 18            
       32.13  1:08.55    33.12  1:10.46    33.87  1:12.59    32.39  1:09.43
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:55.89  
     1) Lynch, Amanda 21                2) Kallansrude, Kaitlyn S 18      
     3) Schools, Sierra L 20            4) Cummings, Rachael F 21         
       36.34  1:14.41    34.57  1:12.35    33.73  1:13.23    35.63  1:15.90
 
Event 18  Men 400 Yard IM Relay Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:42.09   14  
     1) Borgen, Runar 21                2) Hranac, Zane M 21              
     3) Duhig, Daniel R 21              4) Cicchini, Robert D 22          
       24.40    54.04    25.33    55.39    26.37    56.60    26.00    56.06
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:48.03   10  
     1) Uranga, Raul 21                 2) Zedendahl, Oscar 19            
     3) Dos Santos, Eduardo 19          4) Schulz, Denis 22               
       26.43    56.48    25.72    59.26           1:00.21  1:06.82    52.08
  3 The University of Tampa-FL  'C'                            x3:53.09  
     1) Clemens, Clayton P 21           2) Kilpatrick, Kameron B 22       
     3) Zazzo, Connor A 19              4) Cassidy, Jack R 18             
       27.95    57.32    25.69    57.53    27.18    59.42    26.75    58.82
  4 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:58.17  
     1) Poss, Wesley 21                 2) Moore, Donald C 18             
     3) Magalhaes Da Silva, Marcus V 18 4) Meggiato Pereira, Helio 18     
       27.45    59.49    27.35  1:02.29    27.01    57.67    27.23    58.72
  5 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:59.78  
     1) Chocko, Greg M 19               2) Diaz, Javier C 20              
     3) Stoski, Nicholas A 19           4) Lind, Wesley S 22              
       28.23    59.07             58.12    29.41    58.55    29.24  1:04.04
  6 Suny New Paltz-AD  'A'                                      4:18.79    8  
     1) Zenir, Luke M 19                2) Piliero, Marc P 18             
     3) Plante, Chad L 18               4) Wills, Nick A 18               
       30.55  1:06.10    28.29  1:03.09    29.38  1:04.61    29.70  1:04.99
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:24.16  
     1) Anderson, Tom 20                2) Alfultis, Matt 19              
     3) Gurskiy, Vitaut 18              4) Buyes, Justin T 18             
       31.42  1:06.48    31.41  1:08.21    30.35  1:05.24    30.03  1:04.23
 
Event 19  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:41.55   14  
     1) Plachy, Erin M 22               2) Barton, Marisa E 19            
     3) Murphy, Briana E 22             4) Bayes, Catherine R 18          
       26.68    55.71    25.20    53.17    26.57    56.22    26.97    56.45
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:42.56   10  
     1) Reh, Emily 21                   2) Righult, Angelina 20           
     3) Santa Fe, Paty R 20             4) Bosserhoff, Sophie 19          
       26.47    54.60    27.45    58.58    26.45    55.26    25.71    54.12
  3 DePauw University-IN  'A'                                   3:45.88    8  
     1) Weber, Emily A 21               2) Horne, Erin N 20               
     3) Bridges, Caroline L 21          4) Olson, Kirsten E 19            
       26.73    55.13    26.81    56.15    27.63    59.32    26.31    55.28
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:49.09  
     1) Tan, Emily A 21                 2) Grams, Emily C 22              
     3) Markle, Courtney p 19           4) Fox, Page M 18                 
       27.67    57.33    26.87    56.78    27.80    58.35    15.78    56.63
  5 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:54.65  
     1) Simsek, Helina 19               2) Chin, Rejan E 21               
     3) Pangilinan, Ashleigh T 18       4) Lukasik, Jacqueline 18         
       27.87    58.96    27.73    58.81    27.20    57.57    27.88    59.31
  6 Suny New Paltz-AD  'A'                                      3:59.03    6  
     1) Griger, Cassidy 20              2) Graffin, Ella J 20             
     3) Vermeersch, Krista A 20         4) McCulloch, Molly L 18          
       27.68    57.91    27.62    59.04    15.98  1:00.21    29.20  1:01.87
  7 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x4:03.82  
     1) Papetti, Zoe 20                 2) Ansman, Mary J 20              
     3) Delfavero, Aimee 18             4) Senglaub, Alex E 20            
       29.45  1:02.89    29.29  1:01.49    27.50    58.08    28.50  1:01.36
  8 Lake Erie College-LE  'A'                                   4:05.98    4  
     1) Humpe, Joie N 21                2) Funk, Brittany 21              
     3) Cizmar, Meri 19                 4) dos Santos, Vitoria I 18       
       29.90  1:01.57    30.62  1:04.45    28.21    59.58    28.69  1:00.38
  9 DePauw University-IN  'B'                                  x4:16.63  
     1) Haynes, Emma C 21               2) Dattilio, Danielle L 20        
     3) Graham, Elizabeth G 18          4) Hall, Cory V 21                
       30.00  1:02.90    30.33  1:05.33    29.53  1:02.71    31.46  1:05.69
 
Event 20  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals Points 
===============================================================================
  1 The University of Tampa-FL  'A'                             3:11.50   14  
     1) Parker, Jeremy W 20             2) Krell, Derek M 21              
     3) Freudiger, Kyle R 21            4) Cooney, Kevin R 19             
       21.58    46.20    22.10    46.43    23.28    49.64    22.74    49.23
  2 Limestone Swimming-SC  'A'                                  3:11.97   10  
     1) Parsons, Alan 20                2) Trigo, Douglas W 20            
     3) Jansson, Anton F 22             4) Larsen, Christian J 22         
       23.48    48.98    22.81    48.23    22.63    47.73    22.28    47.03
  3 Lake Erie College-LE  'A'                                   3:21.66    8  
     1) Platonov, Ilia 22               2) Milinkovskyi, Yan 20           
     3) Garcia, Nicholas 22             4) Brown, Kaleb J 19              
       23.33    48.00    23.44    49.20    25.05    53.33    23.67    51.13
  4 The University of Tampa-FL  'B'                            x3:22.01  
     1) Gullage, Parker p 19            2) Hofrichter, William J 20       
     3) Kilpatrick, Kameron B 22        4) Lehan, Matt J 18               
       24.66    51.01    24.23    51.16    23.38    49.74    24.18    50.10
  5 Limestone Swimming-SC  'B'                                 x3:24.38  
     1) Kron, Markus 20                 2) Conner, Justin 19              
     3) Christerson, Per R 19           4) Kotevski, Alexander P 20       
       24.73    50.69    24.35    51.65    25.37    51.93    22.87    50.11
  6 The University of Tampa-FL  'C'                            x3:28.88  
     1) Orejuela, Alberto R 18          2) Polys, Conrad P 19             
     3) Reminger, Tommy T 19            4) Sprague, Zach K 21             
       24.35    50.63    24.96    53.24    25.14    52.24    24.90    52.77
  7 Suny New Paltz-AD  'A'                                      3:31.37    6  
     1) Finn, Brandon 20                2) Lindgren, Ryan M 19            
     3) Cooke, Ethan 20                 4) Koenig, William C 21           
       26.40    55.46    25.14    53.18    24.87    53.28    23.34    49.45
  8 Suny New Paltz-AD  'B'                                     x3:49.55  
     1) Wills, Nick A 18                2) Plante, Chad L 18              
     3) Cahn, Robert 19                 4) Mattei, Vincent P 18           
       27.25    58.55    26.17    56.86    26.34    55.39    28.37    58.75
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 20                    
 
  1. The University of Tampa             116   2. Limestone Swimming                  110
  3. DePauw University                    88   4. Suny New Paltz                       66
  5. Lake Erie College                    16                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 20                     
 
  1. The University of Tampa             124   2. Limestone Swimming                  116
  3. Suny New Paltz                       74   4. Lake Erie College                    30