Add to Calendar
Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Tue. 29 at South Florida Final - 10 innings W, 8-5
  Tampa, Fla.
 
March
Thu. 2 Saint Leo Final W, 6-4
  Tampa, Fla.
Mon. 6 Temple Final L, 7-2
  Tampa, Fla.
Tue. 7 Temple Final W, 6-5
  Tampa, Fla.
Sat. 11 Penn Final L, 7-2
  Tampa, Fla.
Sun. 12 Penn Final W, 5-4
  Tampa, Fla.
Sat. 18 Saint Leo Final L, 8-3
  Tampa, Fla.
Thu. 23 Wabash Final W, 17-1
  Tampa, Fla.
Sat. 25 Florida Tech Final W, 7-1
  Tampa, Fla.
Mon. 27 MacMurray Final W, 6-2
  Tampa, Fla.
Thu. 30 Macalester Final W, 5-3
  Tampa, Fla.
Fri. 31 Macalester Final W, 3-2
  Tampa, Fla.
 
April
Sun. 2 Buffalo Final L, 2-0
  Tampa, Fla.
  Buffalo Final W, 10-2
  Tampa, Fla.
Mon. 3 Buffalo Final T, 12-12
  Tampa, Fla.
Tue. 4 South Florida Final W, 8-0
  Tampa, Fla.
Thu. 13 Rollins Final W, 8-4
  Tampa, Fla.
Fri. 14 Washington and Lee Final W, 13-4
  Tampa, Fla.
Sat. 15 Rollins Final L, 6-1
  Winter Park, Fla.
Mon. 17 Eckerd Final W, 2-1
  Tampa, Fla.
Fri. 21 at Miami (Fla.) Final L, 3-2
  Coral Gables, Fla.
Sat. 22 at Miami (Fla.) Final L, 3-2
  Coral Gables, Fla.
Sat. 29 South Florida Final L, 4-1
  Tampa, Fla.
 
May
Mon. 8 at Florida Tech Final W, 12-1
  Melbourne, Fla.
Fri. 19 at Eckerd Final L, 6-5
  St. Petersburg, Fla.
 
January
Fri. 29 Bentley Final W, 7-2
  Tampa, Fla.
Sat. 30 Bentley Final W, 16-2
  Tampa, Fla.
Sun. 31 Bentley Final W, 5-0
  Tampa, Fla.
 
February
Sat. 6 at Georgia College Final W, 4-3
  Milledgeville, Ga.
  at Georgia College Final W, 6-4
  Milledgeville, Ga.
Sun. 7 at Georgia College Final - 11 innings W, 16-14
  Milledgeville, Ga.
Fri. 12 at #39 West Florida Final - 10 innings W, 5-3
  Pensacola, Fla.
Sat. 13 at #39 West Florida Final W, 5-4
  Pensacola, Fla.
Sun. 14 at #39 West Florida Final L, 1-0
  Pensacola, Fla.
Fri. 26 #24 Barry * Final W, 3-2
  Tampa, Fla.
Sat. 27 #24 Barry * Final - 10 innings W, 12-11
  Tampa, Fla.
  #24 Barry * Final W, 10-8
  Tampa, Fla.
Sun. 28 at Philadelphia Phillies # Final L, 8-3
  Brighthouse Field (Clearwater, Fla.)
 
March
Thu. 3 Seton Hill Final W, 17-3
  Tampa, Fla.
Fri. 4 Albany State Final W, 18-5
  Tampa, Fla.
Sat. 5 Albany State Final W, 11-1
  Tampa, Fla.
  Albany State Final W, 16-2
  Tampa, Fla.
Tue. 8 Grand Valley State Final W, 22-7
  Tampa, Fla.
Fri. 11 at Saint Leo * Final W, 9-6
  Saint Leo, Fla.
Sat. 12 at Saint Leo * Final W, 3-2
  Saint Leo, Fla.
  at Saint Leo * Final W, 11-9
  Saint Leo, Fla.
Mon. 14 Bridgeport Final W, 17-4
  Tampa, Fla.
Fri. 18 Nova Southeastern * Final L, 4-1
  Tampa, Fla.
Sat. 19 Nova Southeastern * Final - 10 innings W, 6-5
  Tampa, Fla.
  Nova Southeastern * Final L, 7-4
  Tampa, Fla.
Wed. 23 at Valdosta State Final L, 7-6
  Valdosta, Ga.
Thu. 24 at Embry-Riddle Final W, 14-10
  Daytona Beach, Fla.
Fri. 25 at Embry-Riddle Final L, 8-7
  Daytona Beach, Fla.
Sat. 26 at Embry-Riddle Final - 10 innings L, 11-10
  Daytona Beach, Fla.
 
April
Fri. 1 Florida Tech * Final W, 8-3
  Tampa, Fla.
Sun. 3 Florida Tech * Final W, 8-7
  Tampa, Fla.
  Florida Tech * Final W, 12-10
  Tampa, Fla.
Fri. 8 #23 Catawba Final W, 14-5
  Tampa, Fla.
Sat. 9 #23 Catawba Final W, 11-7
  Tampa, Fla.
  #23 Catawba Final W, 15-10
  Tampa, Fla.
Sat. 16 at Lynn * Final W, 15-9
  Boca Raton, Fla.
  at Lynn * Final W, 9-6
  Boca Raton, Fla.
Sun. 17 at Lynn * Final - 11 innings W, 18-14
  Boca Raton, Fla.
Fri. 22 #14 Florida Southern * Final L, 7-6
  Tampa, Fla.
Sat. 23 #14 Florida Southern * Final W, 11-3
  Tampa, Fla.
  #14 Florida Southern * Final W, 7-6
  Tampa, Fla.
Fri. 29 Palm Beach Atlantic Final W, 19-4
  Tampa, Fla.
Sat. 30 Palm Beach Atlantic Final W, 10-1
  Tampa, Fla.
  Palm Beach Atlantic Final W, 3-0
  Tampa, Fla.
 
May
Fri. 6 at Eckerd * Final W, 14-4
  St. Petersburg, Fla.
Sat. 7 at Eckerd * Final W, 5-4
  St. Petersburg, Fla.
  at Eckerd * Final W, 24-9
  St. Petersburg, Fla.
Thu. 12 at Rollins * Final W, 12-3
  Winter Park, Fla.
Fri. 13 at Rollins * Final W, 8-4
  Winter Park, Fla.
  at Rollins * Final L, 5-3
  Winter Park, Fla.
Fri. 20 #14 Delta State % Final L, 7-5
  NCAA South Regional (Tampa, Fla.)
Sat. 21 West Georgia % Final L, 4-3
  NCAA South Regional (Tampa, Fla.)
 
February
Fri. 3 Bentley Final W, 8-0
  Tampa, Fla.
Sat. 4 Bentley Final W, 8-1
  Tampa, Fla.
Sun. 5 Bentley Final W, 5-4
  Tampa, Fla.
Fri. 10 Georgia College Final W, 8-1
  Tampa, Fla.
Sat. 11 Georgia College Final W, 6-5
  Tampa, Fla.
Sun. 12 Georgia College Final L, 8-7
  Tampa, Fla.
Fri. 17 #23 Southern Indiana Final W, 5-3
  Tampa, Fla.
Sat. 18 #23 Southern Indiana Final L, 11-10
  Tampa, Fla.
Sun. 19 #23 Southern Indiana Final W, 15-7
  Tampa, Fla.
Thu. 23 at Philadelphia Phillies # Final - 7 innings L, 6-0
  Spectrum Field (Clearwater, Fla.)
Fri. 24 at Barry * Final L, 9-8
  Miami Shores, Fla.
Sat. 25 at Barry * Final W, 15-1
  Miami Shores, Fla.
  at Barry * Final W, 7-6
  Miami Shores, Fla.
 
March
Fri. 3 at #17 Flagler Final L, 4-2
  St. Augustine, Fla.
Sat. 4 at #17 Flagler Final W, 11-4
  St. Augustine, Fla.
  at #17 Flagler Final W, 16-3
  St. Augustine, Fla.
Tue. 7 Rockhurst Final W, 16-1
  Tampa, Fla.
Fri. 10 Saint Leo * Final W, 6-5
  Tampa, Fla.
Sat. 11 Saint Leo * Final W, 12-1
  Tampa, Fla.
  Saint Leo * Final W, 12-6
  Tampa, Fla.
Sun. 12 Bridgeport Final W, 17-10
  Tampa, Fla.
Mon. 13 Seton Hill Final L, 11-8
  Tampa, Fla.
Fri. 17 at #3 Nova Southeastern * Final W, 7-4
  Fort Lauderdale, Fla.
Sat. 18 at #3 Nova Southeastern * Final W, 6-0
  Fort Lauderdale, Fla.
  at #3 Nova Southeastern * Final W, 12-8
  Fort Lauderdale, Fla.
Tue. 21 Valdosta State Final L, 5-3
  Tampa, Fla.
Fri. 24 Embry-Riddle Final W, 7-2
  Tampa, Fla.
Sat. 25 Embry-Riddle Final L, 6-4
  Tampa, Fla.
  Embry-Riddle Final W, 13-5
  Tampa, Fla.
Fri. 31 at Florida Tech * Final L, 14-8
  Melbourne, Fla.
 
April
Sat. 1 at Florida Tech * Final W, 6-2
  Melbourne, Fla.
  at Florida Tech * Final W, 8-2
  Melbourne, Fla.
Fri. 7 at #25 Tusculum Final L, 6-3
  Greeneville, Tenn.
Sat. 8 at #25 Tusculum Final L, 3-2
  Greeneville, Tenn.
Sun. 9 at #25 Tusculum Final W, 7-4
  Greeneville, Tenn.
Fri. 14 No. 16 Lynn * Final W, 10-2
  Tampa, Fla.
Sat. 15 No.16 Lynn * Final W, 4-2
  Tampa, Fla.
  No.16 Lynn * Final W, 8-3
Fri. 21 at #15 Florida Southern * Final L, 10-7
  Lakeland, Fla.
Sat. 22 at #15 Florida Southern * Final W, 6-4
  Lakeland, Fla.
  at #15 Florida Southern * Final W, 14-12
  Lakeland, Fla.
Fri. 28 at Palm Beach Atlantic Final W, 14-9
  West Palm Beach, Fla.
Sat. 29 at Palm Beach Atlantic Final - 10 innings W, 12-6
  West Palm Beach, Fla.
  at Palm Beach Atlantic Final W, 11-9
  West Palm Beach, Fla.
 
May
Fri. 5 Eckerd * Final W, 16-0
  Tampa, Fla.
Sat. 6 Eckerd * Final W, 20-6
  Tampa, Fla.
  Eckerd * Final L, 11-5
  Tampa, Fla.
Thu. 11 Rollins * Final W, 9-4
  Tampa, Fla.
Fri. 12 Rollins * Final W, 3-1
  Tampa, Fla.
  Rollins * Final W, 9-4
  Tampa, Fla.
Thu. 18 vs. Miles % @ Cleveland, Miss. Final W, 12-1
  NCAA South Regional
Fri. 19 vs. #18 Nova Southeastern % @ Cleveland, Miss. Final L, 3-1
  NCAA South Regional
Sat. 20 vs. Valdosta State % @ Cleveland, Miss. Final W, 14-5
  NCAA South Regional
Sun. 21 vs. West Alabama % @ Cleveland, Miss. Final L, 7-6
  NCAA South Regional
 
February
Fri. 2 Bentley Final W, 5-0
  Tampa, Fla.
Sat. 3 Bentley Final - 11 innings L, 7-6
  Tampa, Fla.
Sun. 4 Bentley Final W, 6-1
  Tampa, Fla.
Fri. 9 #16 Georgia College Final L, 3-2
  Tampa, Fla.
Sat. 10 #16 Georgia College Final W, 5-4
  Tampa, Fla.
Sun. 11 #16 Georgia College Final W, 11-1
  Tampa, Fla.
Fri. 16 at West Florida Final W, 10-6
  Pensacola, Fla.
Sat. 17 vs. Spring Hill @ Pensacola, Fla. Final W, 13-1
Sun. 18 vs. Palm Beach Atlantic @ Pensacola, Fla Final W, 2-1
Thu. 22 at Philadelphia Phillies # Final L, 6-0
  Clearwater, Fla.
Fri. 23 Florida Tech * Final W, 6-0
  Tampa, Fla.
Sat. 24 Florida Tech * Final W, 7-3
  Tampa, Fla.
  Florida Tech * Final W, 12-8
  Tampa, Fla.
 
March
Fri. 2 at #12 Nova Southeastern * Final - 12 innings W, 3-2
  Fort Lauderdale, Fla.
Sat. 3 at #12 Nova Southeastern * Final W, 8-6
  Fort Lauderdale, Fla.
  at #12 Nova Southeastern * Final L, 7-5
  Fort Lauderdale, Fla.
Tue. 6 #23 Catawba Final W, 9-5
  Tampa, Fla.
Wed. 7 #23 Catawba Final W, 12-8
  Tampa, Fla.
Fri. 9 at Albany State Final W, 7-1
  Albany, Ga.
Sat. 10 at Albany State Final L, 12-4
  Albany, Ga.
  at Albany State Final L, 3-0
  Albany, Ga.
Wed. 14 Bridgeport Final W, 16-2
  Tampa, Fla.
Fri. 16 #16 Saint Leo * Final W, 5-3
  Tampa, Fla.
Sat. 17 #16 Saint Leo * Final W, 3-0
  Tampa, Fla.
  #16 Saint Leo * Final W, 6-0
  Tampa, Fla.
Tue. 20 at Valdosta State Cancelled
  Valdosta, Ga.
Fri. 23 Barry * Final W, 9-1
  Tampa, Fla.
Sat. 24 Barry * Final W, 13-2
  Tampa, Fla.
  Barry * Final W, 9-3
  Tampa, Fla.
Fri. 30 at Lynn * Final W, 14-2
  Boca Raton, Fla.
Sat. 31 at Lynn * Final - 12 innings W, 3-2
  Boca Raton, Fla.
  at Lynn * Final - 7 innings W, 12-9
  Boca Raton, Fla.
 
April
Fri. 6 at Embry-Riddle (Fla.) * Final W, 15-6
  Daytona Beach, Fla.
Sat. 7 at Embry-Riddle (Fla.) * Final W, 13-5
  Daytona Beach, Fla.
Sun. 8 at Embry-Riddle (Fla.) * Final W, 9-4
  Daytona Beach, Fla.
Fri. 13 Palm Beach Atlantic * Final W, 10-8
  Tampa, Fla.
Sat. 14 Palm Beach Atlantic * Final W, 2-0
  Tampa, Fla.
  Palm Beach Atlantic * Final W, 11-1
  Tampa, Fla.
Fri. 20 at Southern Indiana Final L, 4-3
  Evansville, Ind.
Sat. 21 at Southern Indiana Final W, 6-3
  Evansville, Ind.
Sun. 22 at Southern Indiana Final L, 6-3
  Evansville, Ind.
Fri. 27 at Rollins * Final W, 10-1
  Winter Park, Fla.
Sat. 28 at Rollins * Final W, 7-1
  Winter Park, Fla.
  at Rollins * Final W, 7-3
  Winter Park, Fla.
 
May
Fri. 4 at Eckerd * Final W, 9-0
  St. Petersburg, Fla.
Sat. 5 at Eckerd * Final W, 16-3
  St. Petersburg, Fla.
Sun. 6 at Eckerd * Final W, 8-1
  St. Petersburg, Fla.
Fri. 11 #4 Florida Southern * Final L, 5-4
  Tampa, Fla. (Alumni Day)
Sat. 12 #4 Florida Southern * Final L, 5-1
  Tampa, Fla. (Senior Day)
  #4 Florida Southern * Final W, 16-9
  Tampa, Fla.
Fri. 18 vs. Albany State % @ Lakeland, Fla. Final W, 12-2
  NCAA South Regional
Mon. 21 vs. #4 Delta State % @ Lakeland, Fla. Final W, 3-0
  NCAA South Regional
Tue. 22 at #3 Florida Southern % Final L, 4-2
  @ Lakeland, Fla. / NCAA South Regional
  vs. Mississippi College % @ Lakeland, Fla. Final W, 7-1
  NCAA South Regional
Wed. 23 vs. #3 Florida Southern % @ Lakeland, Fla. Final L, 8-7
  NCAA South Regional
 
February
Fri. 1 vs. Lander @ Tampa, Fla. Final L, 6-2
  Steinbrenner Field
Sat. 2 vs. #19 Mount Olive @ Tampa, Fla. Final L, 9-6
  Steinbrenner Field
Sun. 3 vs. #1 North Greenville @ Tampa, Fla. Final W, 11-5
  Steinbrenner Field
Wed. 6 St. Petersburg College Final W, 5-3
  Tampa, Fla.
Fri. 8 at #6 Georgia College Final W, 7-0
  Milledgeville, Ga.
Sat. 9 at #6 Georgia College Final W, 15-3
  Milledgeville, Ga.
  at State College of Florida Final L, 7-0
  Bradenton, Fla.
  at #6 Georgia College Final W, 6-1
  Milledgeville, Ga.
Sun. 10 at #6 Georgia College Final W, 14-8
  Milledgeville, Ga.
Tue. 12 Florida Southern JV 7:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 15 LIU Post Final W, 9-1
  Tampa, Fla.
Sat. 16 at College of Central Florida 12:00 PM
  Ocala, Fla.
  LIU Post 2:00 PM
  Tampa, Fla.
  at College of Central Florida 3:00 PM
  Ocala, Fla.
Sun. 17 LIU Post 1:00 PM
  Tampa, Fla.
Tue. 19 Florida Southern JV 7:00 PM
  Tampa, Fla.
Wed. 20 at Florida Southern JV 7:00 PM
  Lakeland, Fla.
Thu. 21 Inspiration Academy 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 22 at Florida Tech * 6:00 PM
  Melbourne, Fla.
Sat. 23 at Florida Tech * 1:00 PM
  Melbourne, Fla.
  at Polk State College 1:00 PM
  Winter Haven, Fla.
  at Florida Tech * 4:00 PM
  Melbourne, Fla.
Sun. 24 vs. St. Petersburg College @ Clearwater, Fla. 1:00 PM
Tue. 26 at Florida Southern JV 7:00 PM
  Lakeland, Fla.
Wed. 27 vs. Hillsborough Community College @ Tampa, Fla. 7:00 PM
 
March
Fri. 1 at Hillsborough Community College 3:00 PM
  Tampa, Fla.
  Nova Southeastern * 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Sat. 2 Nova Southeastern * 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Nova Southeastern * 4:00 PM
  Tampa, Fla.
Sun. 3 at Pasco-Hernando State College 12:00 PM
  New Port Richey, Fla.
  at Pasco-Hernando State College 3:00 PM
  New Port Richey, Fla.
Tue. 5 Seton Hill 3:00 PM
  Tampa, Fla.
  Seton Hill JV 6:30 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 8 at Albany State 6:00 PM
  Albany, Ga.
  at Inspiration Academy 6:00 PM
  Bradenton, Fla.
Sat. 9 Hibbing Community College 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  at Albany State 2:00 PM
  Albany, Ga.
  Hibbing Community College 4:00 PM
  Tampa, Fla.
Sun. 10 at Albany State 12:00 PM
  Albany, Ga.
Mon. 11 Bridgeport 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Wed. 13 vs. Ontario Terriers @ St. Petersburg, Fla. 12:00 PM
  vs. Ontario Terriers @ St. Petersburg, Fla. 3:00 PM
  Bentley 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Thu. 14 Inspiration Academy 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 15 at Saint Leo * 6:00 PM
  St. Leo, Fla.
Sat. 16 at Saint Leo * 1:00 PM
  St. Leo, Fla.
  at Saint Leo * 4:00 PM
  St. Leo, Fla.
Sun. 17 Pasco Hernando Community College 12:00 PM
  Tampa, Fla.
Tue. 19 at IMG Academy 1:00 PM
  Bradenton, Fla.
Wed. 20 Valdosta State 5:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 22 at Barry * 6:00 PM
  Miami Shores, Fla.
  Inspiration Academy 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Sat. 23 at Pasco-Hernando Community College 12:00 PM
  New Port Richey, Fla.
  at Barry * 1:00 PM
  Miami Shores, Fla.
  at Barry * 4:00 PM
  Miami Shores, Fla.
Sun. 24 Rollins JV 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Rollins JV 4:00 PM
  Tampa, Fla.
Wed. 27 IMG Academy 7:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 29 Lynn * 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Sat. 30 Lynn * 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Lynn * 4:00 PM
  Tampa, Fla.
 
April
Tue. 2 Polk State College 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Wed. 3 State College of Florida 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 5 Embry-Riddle (Fla.) * 6:00 PM
  Tampa, Fla.
  at IMG Academy 6:00 PM
  Bradenton, Fla.
Sat. 6 Embry-Riddle (Fla.) * 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Embry-Riddle (Fla.) * 4:00 PM
  Tampa, Fla.
Sun. 7 at Rollins JV 1:00 PM
  Winter Park, Fla.
  at Rollins JV 4:00 PM
  Winter Park, Fla.
Wed. 10 College of Central Florida 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 12 at Palm Beach Atlantic * 6:00 PM
  West Palm Beach, Fla.
Sat. 13 at Palm Beach Atlantic * 12:00 PM
  West Palm Beach, Fla.
  Pasco Hernando Community College 12:00 PM
  Tampa, Fla.
  at Palm Beach Atlantic * 3:30 PM
  West Palm Beach, Fla.
Mon. 15 IMG Academy 7:00 PM
  Tampa, Fla.
Thu. 18 at North Georgia 7:00 PM
  Dahlonega, Ga.
Fri. 19 at Inspiration Academy 6:00 PM
  Bradenton, Fla.
  at North Georgia 7:00 PM
  Dahlonega, Ga.
Sat. 20 at North Georgia 1:00 PM
  Dahlonega, Ga.
Fri. 26 Rollins * 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Sat. 27 Rollins * 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Rollins * 4:00 PM
  Tampa, Fla.
 
May
Fri. 3 Eckerd * 6:00 PM
  Tampa, Fla.
Sat. 4 Eckerd * 1:00 PM
  Tampa, Fla.
  Eckerd * 4:00 PM
  Tampa, Fla.
Fri. 10 at Florida Southern * 6:00 PM
  Lakeland, Fla.
Sat. 11 at Florida Southern * 3:00 PM
  Lakeland, Fla.
  at Florida Southern * 6:00 PM
  Lakeland, Fla.
Fri. 17 vs. NCAA South Regional % @ campus sites | May 17-19 TBA
Sat. 25 vs. NCAA Super Regional % @ campus sites | May 25-26 TBA
 
June
Sat. 1 vs. NCAA Championship Series % @ Cary, N.C. | June 1-8 TBA
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event