Add to Calendar
Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Thu. 3 at Spring Hill Final - 2OT W, 2-1
  Mobile, Ala.
Sat. 5 at West Florida Final L, 2-1
  Pensacola, Fla.
Thu. 10 at #10 North Georgia Final L, 2-1
  Dahlonega, Ga.
Sat. 12 at Clayton State Final W, 4-1
  Morrow, Ga.
Wed. 16 vs. Warner University Final W, 3-1
  Tampa, Fla.
Sat. 19 vs. Nova Southeastern * Final W, 1-0
  Tampa, Fla.
Wed. 23 vs. Rollins * Final W, 1-0
  Tampa, Fla.
Sat. 26 at Palm Beach Atlantic Final L, 4-2
  West Palm Beach, Fla.
Wed. 30 at Florida Southern * Final L, 1-0
  Lakeland, Fla.
 
October
Sat. 3 vs. Embry-Riddle (Fla.) Final W, 4-0
  Tampa, Fla.
Wed. 14 vs. Eckerd * Final W, 3-1
  Tampa, Fla.
Sat. 17 at Barry * Final - OT W, 2-1
  Miami Shores, Fla.
Wed. 21 at Saint Leo * Final L, 4-1
  Saint Leo, Fla.
Sat. 24 vs. Florida Tech * Final W, 2-1
  Tampa, Fla.
Thu. 29 at Lynn * Final L, 2-1
  Boca Raton, Fla.
 
November
Fri. 6 vs. Rollins % @ Saint Leo, Fla. Final L, 3-2
  Saint Leo, Fla. (SSC Semifinal)
 
August
Tue. 16 at Central Florida # Final W, 2-1
  Orlando, Fla.
Sat. 20 at South Florida # Final L, 3-2
  Tampa, Fla.
 
September
Fri. 2 vs. West Florida Final W, 4-2
  Tampa, Fla. (Naimoli Complex)
Sun. 4 vs. Spring Hill Final W, 2-1
  Tampa, Fla.
Fri. 9 vs. Clayton State Final W, 4-0
  Tampa, Fla.
Tue. 13 at Warner Final W, 8-0
  Lake Wales, Fla.
Sat. 17 at Nova Southeastern * Final W, 1-0
  Fort Lauderdale, Fla.
Wed. 21 at #22 Rollins * Final - 2OT T, 3-3
  Winter Park, Fla.
Wed. 28 vs. Florida Southern * Final W, 2-1
  Tampa, Fla.
 
October
Sat. 1 at Embry-Riddle (Fla.) Final - 2OT T, 2-2
  Daytona Beach, Fla.
Wed. 5 vs. #15 Lynn * Final L, 2-1
  Tampa, Fla.
Sat. 8 vs. Flagler Cancelled
  Tampa, Fla.
Tue. 11 at Eckerd * Final L, 3-1
  St. Petersburg, Fla.
Fri. 14 vs. #8 Barry * Final W, 4-1
  Tampa, Fla. (Homecoming)
Sat. 15 vs. Auburn-Montgomery Final W, 6-1
  Tampa, Fla.
Wed. 19 vs. Saint Leo * Final L, 2-0
  Tampa, Fla.
Sat. 22 at #22 Florida Tech * Final W, 3-1
  Melbourne, Fla.
Wed. 26 vs. #12 Palm Beach Atlantic * Final L, 3-0
  Tampa, Fla.
 
November
Tue. 1 vs. Barry % Final W, 1-0
  Tampa, Fla. (SSC Tournament Quarterfinal)
Fri. 4 at #11 Palm Beach Atlantic % Final W, 2-0
  West Palm Beach, Fla. (SSC Tournament Semifinal)
Sun. 6 vs. #5 Lynn % @ West Palm Beach, Fla. Final - PK Away T, 0-0
  (SSC Tournament Championship)
Sat. 12 at #4 Lynn % Final W, 1-0
  Boca Raton, Fla. (NCAA South Region Semifinal)
Fri. 18 vs. #18 Palm Beach Atlantic % @ Wingate, N.C. Final W, 3-2
  (NCAA South Region Championship)
Sun. 20 at #1 Wingate % Final L, 1-0
  Wingate, N.C. (NCAA Quarterfinals)
 
September
Sat. 2 at West Florida Final W, 3-1
  Pensacola, Fla.
Mon. 4 at Spring Hill Final L, 6-1
  Mobile, Ala.
Sun. 10 vs. Florida National Cancelled
  Tampa, Fla.
Wed. 13 at Auburn-Montgomery Cancelled
  Montgomery, Ala.
Wed. 20 vs. Eckerd * Final - OT W, 3-2
  Tampa, Fla.
Sat. 23 at #9 Palm Beach Atlantic * Final - 2OT T, 1-1
  West Palm Beach, Fla.
Sat. 30 at Florida Southern * Final L, 3-1
  Auburndale, Fla. (Lake Myrtle Sports Park)
 
October
Wed. 4 vs. #17 Rollins * Final W, 2-0
  Tampa, Fla.
Sat. 7 at Barry * Final L, 1-0
  Miami Shores, Fla.
Wed. 11 vs. Embry-Riddle (Fla.) * Final W, 3-0
  Tampa, Fla.
Sat. 14 at #9 Lynn * Final - 2OT T, 2-2
  Boca Raton, Fla.
Tue. 17 vs. Nova Southeastern * Final W, 3-0
  Tampa, Fla.
Sat. 21 vs. Florida Tech * Final W, 3-2
  Tampa, Fla. (Homecoming/Senior Night)
Wed. 25 at Saint Leo * Final W, 3-0
  St. Leo, Fla.
Sat. 28 at Shorter Final W, 5-1
  Rome, Ga.
 
November
Fri. 3 vs. #21 Lynn % @ West Palm Beach, Fla. (SSC Semifinal) Final - PK Home T, 0-0
  Tampa wins PK 4-2
Sun. 5 vs. Rollins % @ West Palm Beach, Fla. (SSC Championship) Final W, 2-1
Sun. 12 vs. #9 West Alabama % Final L, 5-1
  Tampa, Fla. (NCAA South Regional)
 
August
Thu. 16 vs. Saint Anselm # Final T, 0-0
  Tampa, Fla.
Sat. 18 vs. South Florida # Final L, 3-1
  Tampa, Fla.
Fri. 31 vs. West Florida Final - 2OT T, 0-0
  Tampa, Fla.
 
September
Mon. 3 vs. Spring Hill Final L, 2-1
  Tampa, Fla.
Thu. 6 vs. North Georgia @ Morrow, Ga. Final - 2OT T, 4-4
Sat. 8 at Clayton State Final - 2OT T, 1-1
  Morrow, Ga.
Wed. 12 vs. Thomas (Ga.) Cancelled
  Tampa, Fla.
Sat. 15 at Nova Southeastern * Final L, 1-0
  Fort Lauderdale, Fla.
Wed. 19 at Eckerd * Final W, 2-1
  St. Petersburg, Fla.
Sat. 22 vs. #5 Palm Beach Atlantic * Final - OT L, 2-1
  Tampa, Fla.
Sat. 29 vs. #9 Florida Southern * Final L, 1-0
  Tampa, Fla.
 
October
Wed. 3 at Rollins * Final L, 1-0
  Winter Park, Fla.
Sat. 6 vs. Barry * Final - OT L, 4-3
  Tampa, Fla.
Wed. 10 at Embry-Riddle (Fla.) * Final - 2OT W, 3-2
  Daytona Beach, Fla.
Sat. 13 vs. #11 Lynn * Final - OT L, 3-2
  Tampa, Fla.
Tue. 16 vs. Florida National Cancelled
  Tampa, Fla.
Sat. 20 at No. 15 Florida Tech * Final - 2OT T, 2-2
  Melbourne, Fla.
Tue. 23 vs. Saint Leo * Final W, 4-0
  Tampa, Fla. (Senior Night)
 
September
Thu. 12 vs. Flagler 7:00 PM
  Tampa, Fla.
 
October
Wed. 9 at Florida Southern * 7:00 PM
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event